Аудіокнига «Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

Аудіокнига «Не озирайся і мовчи» Макс КідрукНазва: Не озирайся і мовчи
Автор: Макс Кідрук
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна українська література, Трилери
Тривалість: 17 год 32 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся…

Слухайте фантастичний трилер “Не озирайся і мовчи” зіркового українського письменника Макса Кідрука в професійній багатоголосій озвучці!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар