«Тінь Командора» Надія Гуменюк

«Тінь Командора» Надія ГуменюкНазва: Тінь Командора
Автор: Надія Гуменюк
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 978-617-15-0169-0
Фрагмент

Про книгу «Тінь Командора» Надія Гуменюк

Книга “Тінь Командора” Надії Гуменюк – це захоплююче розслідування відомої журналістки Рути Ружин, яка опиняється в самому серці містичних подій та злочинів у Волинській місі Марпл.

Коли редакційний комп’ютер і бронзова скульптура зникають безслідно, багато вважають це мелочами, але не Рута. Її натхнення та професійна зацікавленість не дають їй спокою, і вона вирушає на пошуки правди, не зупиняючись перед нічим.

За кожним рядком чекає неймовірна напруга та несподівані повороти подій. Рута знає, що поліція може помилятися, і вона вірить у свої власні сили та інтуїцію. Вона вступає у світ кримінальних інтриг, де кожен крок може бути останнім.

Прочитавши “Тінь Командора”, ви зануритесь у світ таємниць та загадок, де на кожному кроці чекають небезпека та пригоди. А що саме приховується у тіні, яку Рута зобов’язана розкрити, ви дізнаєтеся лише відкривши цю захоплюючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тінь Командора» Надія Гуменюк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тінь Командора» Надія Гуменюк

Ua-Book
Додати коментар