«Я тебе… Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь

«Я тебе... Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета МихайлусьНазва: Я тебе… Війна
Автор: Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9786171703643
Фрагмент

Про книгу «Я тебе… Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь

Книга “Я тебе… Війна” Вікторії Середи, Христини Біляковської та Єлизавети Михайлусь – це вражаючі розповіді про силою кохання, яке переживає навіть вогонь війни.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу, яка зібрала історії реальних українців, які зустріли або втратили одне одного під час воєнних подій. Вони розповідають про весілля під гул снарядів, про розлуки і зустрічі, про віру в щасливе завтра, коли все навколо здається безнадійним.

А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки, прочитавши цю книгу, де кожна історія – це крик серця, сповнений болю, надії та віри в майбутнє. Вона розкриє перед вами не тільки силу кохання, але й неймовірну силу людського духу, здатного подолати будь-які випробування.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Я тебе… Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я тебе… Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь

Ua-Book
Додати коментар