«Коли відлітають серпокрильці» Теа Саніна

«Коли відлітають серпокрильці» Теа СанінаНазва: Коли відлітають серпокрильці
Автор: Теа Саніна
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література
ISBN: 9786175696521
Фрагмент

Про книгу «Коли відлітають серпокрильці» Теа Саніна

Книга “Коли відлітають серпокрильці” Теа Саніна – це захоплююча подорож у світ людських почуттів і стосунків. Роман розповідає історію Роксани, яка зіткнулася з непростими випробуваннями ще з дитинства. Її бажання стати архітекторкою, подивна мішанина її внутрішніх бажань та відносин з рідними – все це переплітається в одну запаморочливу долю.

А докладніше ви дізнаєтесь про її переживання та боротьбу за збереження сімейних зв’язків, прочитавши цей захоплюючий роман. Що саме трапиться з Роксаною та її родиною, ви дізнаєтеся тільки під час читання.

“Коли відлітають серпокрильці” – це не просто книга про сімейні конфлікти. Це історія про те, як люди переживають втрати, шукають вибір у складних життєвих ситуаціях і намагаються знайти свій шлях до щастя. Якщо ви хочете зануритися в світ емоцій та відчути кожен момент разом з героями, ця книга – саме для вас.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коли відлітають серпокрильці» Теа Саніна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коли відлітають серпокрильці» Теа Саніна

Ua-Book
Додати коментар