Аудіокнига «Чужа мiшень» Олексій Волков

Аудіокниги «Чужа мiшень» Олексій ВолковНазва: Чужа мiшень
Автор: Олексій Волков
Жанри: Українські детективи
Тривалість: 07:53:57
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Чужа мiшень» Олексій Волков

«Чужа мішень» – це детективний роман Олексія Волкова, який розповідає про життя екс-офіцера Валерія Ляміна. Після втрати служби в армії Лямін переїхав до Києва, де починає працювати в приватному детективному агентстві. Його перша справа зводиться до пошуку дочки відомого діловоду, яка зникла безвісти. Але у процесі розслідування Валерій зрозуміє, що його клієнтка приховує важливу інформацію про зникнення дочки, та що ця справа пов’язана з міжнародними злочинними угрупованнями.

Аудіокнига «Чужа мішень» читається Миколою Бєлєньким, який здатен передати настрій і напругу роману. Він ретельно пропрацював кожен голос персонажів, вдаючи звучання окремих діалектів та акцентів. Крім того, він здатний відтворити реалістичні звуки та ефекти, що створюють атмосферу детективу.

Роман Олексія Волкова «Чужа мішень» – це цікавий та захоплюючий трилер, який відображає сучасну дійсність. Він приваблює читачів своїм персонажем – Валерієм Ляміном, який є не тільки професійним детективом, але й людиною зі своїми проблемами та переживаннями. Цей роман рекомендований для всіх любителів детективів та трилерів, які люблять збуджувати свої нерви та головоломки.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Чужа мiшень» Олексій Волков у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар