«Прізвище на “С”» аудіокнига Айзек Азімов

«Прізвище на "С"» аудіокнига Айзек АзімовНазва: Прізвище на “С”
Автор: Айзек Азімов
Жанри: Фантастика
Тривалість: 00:40:03
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Прізвище на “С”» Айзек Азімов

Аудіокнига «Прізвище на “С”» написана знаменитим американським письменником наукової фантастики Айзеком Азімовим. Це детективна історія з елементами наукової фантастики, яка була вперше опублікована у 1955 році.

Головний герой, астроном Натаніель Шарлок, отримує дивні листи з вимогою перерахувати гроші на підтримку досліджень, які він ніколи не проводив. Крім того, він отримує дзвінки від людей, які вимагають гроші, ніби він боргує їм. Поступово, Натаніель розуміє, що його особисті дані були скомпрометовані, і він стає жертвою шахрайства. Він вирішує з’ясувати, хто стоїть за цими діями та в чому її користь, і розпочинає своє розслідування.

Ця книга відома своїм несподіваним фіналом, який залишає читачів у задумі. Її автор, Айзек Азімов, відомий своїми науково-фантастичними романами та оповіданнями, які стали культовими творами жанру. Аудіокнига “Прізвище на “С”” чудово виконана наратором та забезпечує чудовий настрій для всіх прихильників детективних історій та наукової фантастики.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Прізвище на “С”» Айзек Азімов у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар