«Позитивне лідерство. Як енергія і щастя надихають ефективну команду» Мулфейт Ян

«Позитивне лідерство. Як енергія і щастя надихають ефективну команду» Мулфейт ЯнНазва: Позитивне лідерство. Як енергія і щастя надихають ефективну команду
Автор: Мулфейт Ян
Рік видання 2022
Жанри: Бізнес-книги, Керування бізнесом, Менеджмент і кадри
ISBN: 9789669823267
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Позитивне лідерство. Як енергія і щастя надихають ефективну команду» Мулфейт Ян

Академічні дослідження свідчать, що позитивне мислення підвищує рівень продуктивності на 31 %. А позитивне мислення лідера компанії впливає на працездатність працівників, отже, покращує якість роботи. Через це відбувається зростання прибутків для власника і заробітної платні — для працівника. Звучить фантастично? Але це працює. Користуючись порадами Яна Мулфейта, спеціаліста з глобальних стратегій, коуча та ментора з багаторічним досвідом, ви зможете впливати на людей різного віку, світоглядів та професій, ефективно керувати та створити команду мрії із щасливих, наснажених працівників. Станьте лідером, за яким хочеться йти уперед!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Позитивне лідерство. Як енергія і щастя надихають ефективну команду» Мулфейт Ян у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Позитивне лідерство. Як енергія і щастя надихають ефективну команду» Мулфейт Ян

Ua-Book
Додати коментар