«Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл

«Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі ГудоллНазва: Плече до плеча. Як порозумітися на роботі
Автор: Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл
Рік видання 2022
Жанри: Менеджмент і кадри, Соціальна психологія
ISBN: 978-966-982-341-0
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл

Книга “Плече до плеча. Як порозумітися на роботі” Маркуса Бакінгема і Ешлі Гудолл – це ключ до виживання в сучасному світі роботи, де старі стратегії і підходи вже не працюють. Якщо ви хочете розуміти, що насправді тягне вашу компанію вниз, як покращити комунікацію та зробити робочий процес більш ефективним, ця книга – ваш вірний напарник.

Маркус Бакінгем та Ешлі Гудолл розкривають таємниці успішного управління та комунікації в новому реалітеті, де пандемія змусила нас переосмислити структуру робочого процесу та командну динаміку. Ця книга пропонує нове бачення робочого процесу та надає інструменти для його ефективної оптимізації.

За допомогою “Плече до плеча. Як порозумітися на роботі” ви зможете покращити внутрішню комунікацію в вашій компанії, налаштувати ефективний зворотний зв’язок і підтримати дружню атмосферу в колективі. Ця книга – ваш надійний гід в сучасному світі праці, де важливі сильні сторони кожного працівника. А що саме трапиться на роботі, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл

Ua-Book
Додати коментар