«Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

«Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс БейліНазва: Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією
Автор: Кріс Бейлі
Рік видання 2019
Жанри: Менеджмент і кадри, Особиста ефективність
ISBN: 978-617-7682-60-7
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

Справжня пристрасть життя автора цієї книжки — продуктивність. Він випробовував на собі найрізноманітніші методики та зрештою вирішив поставити експеримент: на рік відклав усі справи і почав перевіряти на собі мислимі й немислимі техніки підвищення ефективності. Протягом 365 днів він поглинав усю інформацію, яку міг знайти, медитував по 35 годин на тиждень, прокидався о 5:30, жив у повній ізоляції, спілкувався з гуру продуктивності, та в результаті описав найдієвіші техніки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

Ua-Book
Додати коментар