«Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс Леблан

«Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс ЛебланНазва: Арсен Люпен проти Херлока Шолмса
Автор: Моріс Леблан
Рік видання 2022
Жанри: Історичні детективи, Класичні детективи
ISBN: 978-617-551-156-5
Фрагмент
 
 

Про книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс Леблан

Моріс Леблан, видатний французький письменник, створив незабутнього героя літератури – Арсена Люпена, джентльмена-злодія, чия майстерність та витончений смак заворожує читачів по всьому світу. У своїх 28 книгах про Арсена Люпена, Леблан розповідає захоплюючі історії про цього віртуозного грабіжника, який завойовує серця французьких читачів та стає персонажем всесвітньо відомим.

Хто ж такий Арсен Люпен? Важко дати однозначну відповідь, оскільки він постійно змінює свої риси обличчя, волосся, очі, стиль одягу, поведінку і навіть характер. Цей майстер перетворення так само вміло маніпулює своїм зовнішнім виглядом, як і злодійськими планами. Арсен Люпен – чоловік стрункий, привабливий і надзвичайно сильний, що допомагає йому у виконанні небезпечних злочинних справ.

Однак, що в ньому таке особливе, що він викликає приязнь майже кожного, з ким йому доводиться зустрітися? Чому люди співчувають саме Арсену Люпену, а не його жертвам? Цю загадку намагається розгадати знаменитий Херлок Шолмс, найвідоміший детектив у світі, який прибуває з метою схопити Люпена і довести свою бездоганність.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс Леблан у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс Леблан

Ua-Book
Додати коментар