«Острів проклятих» Денніс Лігейн

«Острів проклятих» Денніс ЛігейнНазва: Острів проклятих
Автор: Денніс Лігейн
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Сучасні детективи, Містика
ISBN: 9786171500549
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Острів проклятих» Денніс Лігейн

Книга “Острів проклятих” Денніса Лігейна – це захоплююча подорож у світ загадок і таємниць, яка залишить вас в абсолютній напрузі. В Ешекліфській лікарні для божевільних злочинців на ізольованому острові стається нечуване: небезпечний вбивця втікає з палати. Справу беруть на розслідування маршал Едвард “Тедді” Деніелз та його напарник. Проте швидко стає зрозуміло: ця лікарня – місце, де реальність переплітається з фантастикою.

Порожній маяк на узбережжі охороняють краще, ніж цю загадкову лікарню. Медики застосовують експериментальні психотропні препарати, а пацієнти, які здаються вам звичайними, попереджають Тедді не довіряти навіть персоналу і своєму новому напарникові. Напруга на острові зростає, коли буря накриває його та відрізає маршала від зовнішнього світу.

Але що, якщо сам Тедді – не той, ким він себе вважає? Що, якщо він став учасником дивовижного експерименту, де реальність та ілюзія переплітаються так, що відокремити їх стає неможливо? А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу. “Острів проклятих” – це захопливий роман, який залишить вас в абсолютній невідомості і не дасть вам відповідей, поки ви не перевернете останню сторінку.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Острів проклятих» Денніс Лігейн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Острів проклятих» Денніс Лігейн

Ua-Book
Додати коментар