«Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннелл

«Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннеллНазва: Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич
Автор: Кейм МакДоннелл
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Зарубіжні детективи, Містика
ISBN: 9786175481394
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннелл

“Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич” – це захоплюючий детективний роман. Його нам дарує Кейм МакДоннелл. Головний герой Пол Малкрон – доброчинний і милосердний чоловік, який працює в госпіталі, допомагаючи пенсіонерам, але несподівано опиняється в центрі небезпеки, коли його намагаються вбити.

У своєму дебютному романі МакДоннелл майстерно показує психологію головного героя і розгортає історію таким чином, що читачі не зможуть відірватися від книги до самого кінця. Автор прекрасно висвітлює злочинний світ Дубліна, а також непрості взаємини між головними персонажами.

МакДоннелл змушує читача переживати за героїв, бажати їм перемоги, співчувати їх болю та страху. Книга наповнена незворушними діалогами та жвавими описами, що дає можливість читачу глибше відчути атмосферу Дубліна. Треба відзначити, що урбаністичний колорит міста переданий дуже майстерно – так само майстерно, як і шарм епохи, в контексті якої відбуваються події. Так, він суперечливий, місцями жорсткий і нещадний, однак притягає нас, немов магніт.

У загальному висновку, “Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич” – це прекрасна книга, яка не залишить байдужим ні одного любителя детективного жанру. Це захоплюючий роман, який поєднує в собі напруження, емоції та незвичайні перипетії. Рекомендуємо даний віртуозний твір усім любителям кримінальних історій, захоплюючих та небезпечних пригод, перипетій та випробувань.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннелл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннелл

Ua-Book
Додати коментар