“Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка” Мег Мікер

"Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка" Мег МікерНазва: Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка
Автор: Мег Мікер
Рік видання 2021
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 978-966-993-582-3 , 978-617-548-052-6
Фрагмент
 
 

Про книгу “Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка” Мег Мікер

Меґ Мікер — лікар-педіатр із 30-річним досвідом роботи й мама чотирьох дітей — щедро ділиться секретами, які допоможуть жінкам побудувати довірливі й близькі стосунки з синами або ж відновити й зміцнити їх. Сучасний світ, налаштований на безальтернативний успіх, ставить перед майбутніми чоловіками багато складних викликів і піддає їх неабиякому тиску.

На те, як із цим усім впораються хлопці, здатні вплинути їхні матері. Книга «Мама й син» допоможе мамам знайти в собі сили й упевненість, якими вони зможуть поділитися зі своїми дітьми; підкаже, як подолати протиріччя й суперечності, які час від часу виникатимуть між ними та підлітками; підтримає тоді, коли настане час відпускати сина у самостійне плавання.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка” Мег Мікер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка” Мег Мікер

Ua-Book
Додати коментар