«Свідоме батьківство» Деніел Дж. Сігел, Мері Гарцел

«Свідоме батьківство» Деніел Дж. Сігел, Мері ГарцелНазва: Свідоме батьківство
Автор: Деніел Дж. Сігел, Мері Гарцел
Рік видання 2022
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 978-966-938-496-6
Фрагмент
 

Про книгу «Свідоме батьківство» Деніел Дж. Сігел, Мері Гарцел

Батьківство – найважливіша робота у світі, і ця книжка робить її зрозумілішою та легшою. Вона дає нагоду поміркувати над тим, як виховували нас у дитинстві, залишити те, що діє, і знайти нові підходи до виховання власних дітей. Життєві ситуації, вправи для кращого розуміння себе, підсумки наукових досліджень допоможуть переосмислити свій колишній досвід, його вплив на те, ким ми стали сьогодні та як ми можемо впливати на розвиток наших дітей.

У книжці вдало поєднано клінічний досвід відомого психіатра та глибоку мудрість дитячого педагога. Разом Д. ДЖ. Сіґел і М. Гарцел крок за кроком аналізують батьківство, щоби виявити справжню природу стосунків, яка є в їхній основі.

Для усіх тих, хто хоче мати люблячі, довготривалі та змістовні стосунки зі своїми дітьми.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Свідоме батьківство» Деніел Дж. Сігел, Мері Гарцел у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Свідоме батьківство» Деніел Дж. Сігел, Мері Гарцел

Ua-Book
Додати коментар