“Відчепіться від дитини! Прості правила мудрих батьків” Марина Мелія

"Відчепіться від дитини! Прості правила мудрих батьків" Марина МеліяНазва: Відчепіться від дитини! Прості правила мудрих батьків
Автор: Марина Мелія
Рік видання 2021
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 978-966-993-726-1
Фрагмент
 

Про книгу “Відчепіться від дитини! Прості правила мудрих батьків” Марина Мелія

Ми хочемо виростити успішних, самостійних і щасливих дітей, тому активно організовуємо їхнє життя, контролюємо поведінку, постійно щось забороняємо, а щось змушуємо робити. Але наші зусилля змінити дитину, прямо впливаючи на неї, майже не приносять користі.

Марина Мелія — психолог із 40-річним досвідом — пропонує ефективніший шлях: дати дітям спокій і сфокусуватися на собі, на власних словах і вчинках. Автор аналізує конкретні випадки зі своєї консультативної практики й пропонує алгоритми мудрої батьківської поведінки, які допоможуть вирішити «нерозв’язні» проблеми.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Відчепіться від дитини! Прості правила мудрих батьків” Марина Мелія у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Відчепіться від дитини! Прості правила мудрих батьків” Марина Мелія

Ua-Book
Додати коментар