“Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини” Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз

"Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини" Наталія Самойленко, Анна БєлокозНазва: Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини
Автор: Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз
Рік видання 2023
Жанри: Виховання дітей, Здоров’я і правильне харчування
ISBN: 978-617-8107-65-9
Фрагмент
 

Про книгу “Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини” Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз

Ми навчаємо своїх дітей суспільних норм та доброї поведінки, пояснюємо, чому потрібно гарно вчитися та бути чемними, стежимо, аби наша дитина була фізично активною та чистила зуби. Та чомусь забуваємо про одне з найважливіших умінь, яке ми зобов’язані прищепити своїм дітям. Здорові харчові звички. Адже правильне харчування у дитячому віці – це фундамент здоров’я та основа правильного розвитку дитини.

У своїй книжці Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз, експертки у сфері дієтології та ендокринології з багаторічним стажем, розкажуть усю найважливішу інформацію про дитяче харчування, основи фізіології харчування у дитячому віці, причини набору чи дефіциту ваги і проблем зі здоров’ям дитини. Ви навчитеся складати раціон та питний режим з урахуванням віку та рівня фізичної активності вашої дитини. Також зможете правильно застосувати знання на практиці: організовувати дитячі свята, планувати графік харчування та знаходити альтернативу нездоровим продуктам. Вам стануть у пригоді безліч підказок, рецептів, корисних таблиць, списків закупок і навіть ігри, які ви зможете запропонувати своїм дітям. Плекаймо здорове майбутнє!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини” Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини” Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз

Ua-Book
Додати коментар