«Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров’я розуму й тіла» Діпак Чопра

«Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров'я розуму й тіла» Діпак ЧопраНазва: Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров’я розуму й тіла
Автор: Діпак Чопра
Рік видання 2023
Жанри: Здоров’я і правильне харчування
ISBN: 9786175481691
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров’я розуму й тіла» Діпак Чопра

В книзі “Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров’я розуму й тіла” Діпак Чопра відкриває таємниці тисячолітньої медичної системи Індії — аюрведи. Ця книга — ключ до глибинних знань, які дозволяють зберегти гармонію між розумом та тілом.

Автор пропонує читачеві не просто книгу, а повну покрокову програму відновлення балансу тіла та розуму. Ці методи адаптовані до індивідуальних потреб, визначених за допомогою спеціальних тестів, що дає можливість кожному знайти свій власний шлях до здоров’я та гармонії.

“Секрети аюрведи” вчать зміцнювати зв’язок з природою, використовуючи силу квантового зцілення, щоб подолати хвороби та сповільнити процес старіння. Ця книга — не лише навчальний матеріал, вона відкриває двері до нового рівня розуміння самого себе, своєї природи та медичного благополуччя. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Секрети аюрведи”, і відкриваючи для себе унікальні можливості власного тіла та розуму.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров’я розуму й тіла» Діпак Чопра у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Секрети аюрведи. Цілюща сила для здоров’я розуму й тіла» Діпак Чопра

Ua-Book
Додати коментар