“Звідки беруться діти” Рейчел Грінер

"Звідки беруться діти" Рейчел ГрінерНазва: Звідки беруться діти
Автор: Рейчел Грінер
Рік видання 2023
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 9786178076153
Фрагмент

Про книгу “Звідки беруться діти” Рейчел Грінер

“Звідки беруться діти” – це книга для дітей, яка надає відповіді на запитання про те, як народжуються діти. Автор Рейчел Грінер відповідає на запитання, які часто ставлять діти про тему народження, використовуючи просту мову та зрозумілі ілюстрації.

У книзі пояснюється, що дитина росте в животі мами, і що для того, щоб стати батьками, необхідно, щоб сперматозоїд зустрів яйцеклітину. Також пояснюється процес народження через вагін та про надання допомоги під час пологів, якщо це необхідно.

Книга також наголошує на тому, що кожен з нас є унікальним та спеціальним, і що ми можемо приймати та любити себе такими, які є. Автор показує, що дитина, яка народжується, стає частиною родини, яка буде любити та дбати про неї.

Ця книга є чудовим інструментом для батьків та вчителів, які шукають простий та зрозумілий спосіб пояснити тему народження дітей. Вона допоможе дітям зрозуміти та прийняти природний процес народження та початок життя.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Звідки беруться діти” Рейчел Грінер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Звідки беруться діти” Рейчел Грінер

>

Ua-Book
Додати коментар