“Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта” Річард Шеперд

"Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта" Річард ШепердНазва: Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта
Автор: Річард Шеперд
Рік видання 2023
Жанри: Медицина, Біографії і Мемуари, Здоров’я і правильне харчування
ISBN: 9786175480809
Фрагмент
 

Про книгу “Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта” Річард Шеперд

“Сім етапів смерті” – це книга Річарда Шеперда, відомого судмедексперта, який розповідає про свої досвідчені спостереження під час проведення аутопсій і розкриває секрети, які криються за смертю.

Автор описує сім етапів, які проходить людина під час смерті, починаючи зі зменшення рухів і закінчуючи остаточним зупиненням серця. Він також досліджує різні види смерті, включаючи природну смерть, насильницьку смерть, самогубство та вбивство.

У книзі автор ділиться своїми думками щодо того, як ми можемо покращити наші життя, знаючи про смерть, і показує, як важливо зрозуміти те, що смерть є частиною життя. Він також надає поради та рекомендації рідним і близьким, які допоможуть їм пережити важкий період після втрати близької людини.

Ця книга не лише цікава для тих, хто працює в медичній галузі, але й для тих, хто цікавиться темою смерті та якістю життя. “Сім етапів смерті” – це розумна, відверта та вразлива книга, яка допоможе зрозуміти значення життя та смерті.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта” Річард Шеперд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта” Річард Шеперд

Ua-Book
Додати коментар