«Пінгвінокупка» Росс Монтґомері, Сара Ворбертон

«Пінгвінокупка» Росс Монтґомері, Сара ВорбертонНазва: Пінгвінокупка
Автор: Росс Монтґомері, Сара Ворбертон
Рік видання 2023
Жанри:Казки
ISBN: 9789664481820
Фрагмент

Про книгу «Пінгвінокупка» Росс Монтґомері, Сара Ворбертон

В книзі “Пінгвінокупка” Росс Монтґомері та Сара Ворбертон вас чекає захоплююча історія про найменшого з пінгвінів, який має велику ідею. Коли крижаний буревій затягує пінгвінів у Пінгвінокупку, вони збираються разом, щоб пережити найстрашніше морозиво, яке коли-небудь зіштовхувалося з Північним полюсом.

Але що саме придумав найменший пінгвін, Писклик, щоб врятувати всю зграю? А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цю захопливу книгу, яка сповнена пригод, винаходів та неймовірних обставин. Це історія про те, як навіть найменші можуть мати великі ідеї і змінювати світ навколо себе.

“Пінгвінокупка” – це книга, яка захопить вас з перших рядків і не відпустить до останньої сторінки. Це не просто історія про пінгвінів, а про дружбу, винахідливість і важливість спільної роботи у важкі часи.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пінгвінокупка» Росс Монтґомері, Сара Ворбертон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пінгвінокупка» Росс Монтґомері, Сара Ворбертон

Ua-Book
Додати коментар