«Хто ховається у темряві?» М Христина Батлер, Джейн Чепмен

«Хто ховається у темряві?» М Христина Батлер, Джейн ЧепменНазва: Хто ховається у темряві?
Автор: М Христина Батлер, Джейн Чепмен
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі книги, Казки
ISBN: 9786178100032
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Хто ховається у темряві?» М Христина Батлер, Джейн Чепмен

В книзі “Хто ховається у темряві?” М. Христина Батлер та Джейн Чепмен створили історію, яка оживає на кожній сторінці. Це унікальна подорож, наповнена схвильованістю та загадковістю.

Скрипіння ліхтариків та завивання вітру переповідають історію Жабеня, яке зустріло ВЕЛИЧЕЗНОГО Ставкового Монстра. Та чи зможе воно повернутися до рідного ставка? Чи розкриє воно таємницю цього загадкового створіння?

Ця книга — це не лише захоплюючий розповідний текст, але й чудові ілюстрації, що створюють неповторну атмосферу. Відчуйте сповна атмосферу та емоції, які витають на кожній сторінці. А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цю книгу, де кожен оберт та обережний крок веде до унікальних відкриттів та важливих уроків.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Хто ховається у темряві?» М Христина Батлер, Джейн Чепмен у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хто ховається у темряві?» М Христина Батлер, Джейн Чепмен

Ua-Book
Додати коментар