«Янгольська скрипка» Лариса Камінська

«Янгольська скрипка» Лариса КамінськаНазва: Янгольська скрипка
Автор: Лариса Камінська
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча проза, Казки
ISBN: 978-617-8280-81-9
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Янгольська скрипка» Лариса Камінська

В книзі “Янгольська скрипка” Лариси Камінської чекає читачів різдвяна історія про важливість віри та магії Різдва.

Славко, завжди радіючи святам, цього разу потрапляє у важку ситуацію: його сестричка Яринка хворіє, і свято стає неможливим без неї. Але Славко не втрачає надії! Він робить все можливе, щоб подарувати сестрі радість Різдва і, можливо, навіть допомогти їй одужати. Але кожен крок у його плані здається невдалим.

Ця книга – про те, як важливо вірити у диво, навіть у найважчі часи. Вона сповнена магії Різдва, колядок і музичних шедеврів. Читайте цю історію, яка приголомшить вас своєю теплотою та нагадає, що янголи завжди поруч, особливо у найтемніші моменти.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Янгольська скрипка» Лариса Камінська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Янгольська скрипка» Лариса Камінська

Ua-Book
Додати коментар