«Мемуари лісу. Том 1» Мікаель Брюн-Арно

«Мемуари лісу. Том 1» Мікаель Брюн-АрноНазва: Мемуари лісу. Том 1
Автор: Мікаель Брюн-Арно
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі книги, Казки
ISBN: 978-617-8109-93-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Мемуари лісу. Том 1» Мікаель Брюн-Арно

В книзі “Мемуари лісу. Том 1” Мікаеля Брюн-Арно вас чекає захоплива подорож до таємничого світу, де природа та спогади переплітаються в неймовірний танець. Це історія про ліс біля селища Чарівнокори, де кожне створіння може залишити свою душу на сторінках власної книги у дуплі дуба. Але коли таємничий покупець забирає єдиний примірник мемуарів Фердинанда Кріта, починається захоплююча пригода.

Вирушайте у подорож з Арчибальдом і Фердинандом, вивчаючи старі фотографії та сліди таємничого покупця. Кожна сторінка книги – це краплина душі лісу, де реальність змішується з мріями і спогадами. Серце Фердинанда та його невичерпна любов до тих, кого він втратив, відзначені в найкращих традиціях літературної магії.

А докладніше ви дізнаєтеся, розгортаючи сторінки цієї унікальної книги. Чи вдасться Арчибальду та Фердинанду розкрити таємницю покупця? А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши “Мемуари лісу. Том 1”. Поглибіться в світ непередбачуваних пригод, де магія переплітається з реальністю, а кожна сторінка чекає на свого читача, щоб розкрити в собі свою власну чарівну історію.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Мемуари лісу. Том 1» Мікаель Брюн-Арно у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мемуари лісу. Том 1» Мікаель Брюн-Арно

Ua-Book
Додати коментар