«Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса Маєр

«Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса МаєрНазва: Хроніки Місяця: Скарлет
Автор: Марісса Маєр
Рік видання 2022
Жанри: Фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 978-617-09-7899-8
Фрагмент

Про книгу «Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса Маєр

Книга “Хроніки Місяця: Скарлет” Марісси Маєр захоплює своїм неймовірним сюжетом та несподіваними поворотами подій. Скарлет Бенуа, молода французька фермерка, намагається знайти свою загублену бабусю, і тут починається її пригода. Проте, коли вона намагається розгадати таємниці, пов’язані зі своєю рідною старенькою, вона виявляє, що її бабуся має небезпечні секрети, серед яких існує зв’язок з принцесою Селеною.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши роман, як Скарлет потрапляє у вирі космічних пригод, де на неї полює зграя мутантів та маг-тавматург. І коли здається, що ситуація стає абсолютно непередбачуваною, принцеса Селена з’являється на краденому зорельоті прямо серед ферми Скарлет.

Тож, що саме трапиться з головною героїнею в цьому захопливому світі, які таємниці розкриються і які випробування їй доведеться пережити – усе це ви дізнаєтеся тільки, скачавши та читаючи “Хроніки Місяця: Скарлет” Марісси Маєр.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса Маєр у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса Маєр

Ua-Book
Додати коментар