«Гессі» Наталія Матолінець

«Гессі» Наталія МатолінецьНазва: Гессі
Автор: Наталія Матолінець
Рік видання 2018
Жанри: Книги для підлітків, Фентезі
ISBN: 9789669422903
Фрагмент

Про книгу «Гессі» Наталія Матолінець

В книзі “Гессі” Наталії Матолінець вас чекає захоплива історія про звичайну дівчинку, чия життєва стежина перетинається з таємничим і незвичайним світом.

Гестія Амалія відчуває себе втягнутою в химерні події і яскраві сни, де долі людей переплітаються з діями давніх богів. Але що криється за цими знаками і сигналами? Щоб розгадати ці таємниці, дівчині доведеться подолати багато перешкод і обрати свій власний шлях у цьому світі магії і загадок.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман, який змусить вас зануритися в неймовірний світ пригод і відкриттів разом з головною героїнею.

А що саме трапиться з Гестією ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу, де кожна сторінка принесе вам нові враження та емоції.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Гессі» Наталія Матолінець у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Гессі» Наталія Матолінець

Ua-Book
Додати коментар