«Книга кладовища» Ніл Ґейман, Кріс Рідделл

«Книга кладовища» Ніл Ґейман, Кріс РідделлНазва: Книга кладовища
Автор: Ніл Ґейман, Кріс Рідделл
Рік видання 2023
Жанри: Книги для підлітків, Фентезі
ISBN: 9789669488183
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Книга кладовища» Ніл Ґейман, Кріс Рідделл

В книзі “Книга кладовища” Ніла Ґеймана та Кріса Рідделла вас чекає захоплива історія про хлопчика, що випадково врятувався від смертельної небезпеки, втікши на старе кладовище. Там він отримує нове ім’я та виховання від мешканців цього особливого місця. Заплутавшись у світі пригод та неймовірних подій, хлопчик зростає та навчається любити живих, вчиться виживати у цьому небезпечному, але захоплюючому світі.

А що саме приховує це дивне кладовище, які таємниці та пригоди чекають на головного героя, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захоплюючий роман. Він буде солодко-гірким, як чорний шоколад, наповнений смаком пригод та мудрості, яка відкриється тільки на його сторінках. Відчуйте цей непередбачуваний смак пригод у “Книзі кладовища”, де кожна сторінка приховує неймовірні таємниці.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Книга кладовища» Ніл Ґейман, Кріс Рідделл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Книга кладовища» Ніл Ґейман, Кріс Рідделл

Ua-Book
Додати коментар