«Таємниця покинутого монастиря» Анна Каньтох

«Таємниця покинутого монастиря» Анна КаньтохНазва: Таємниця покинутого монастиря
Автор: Анна Каньтох
Рік видання 2022
Жанри: Книги для підлітків, Фентезі
ISBN: 9786177877522
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Таємниця покинутого монастиря» Анна Каньтох

В книзі “Таємниця покинутого монастиря” Анни Каньтох вас чекає незвичайна подорож у світ таємниць, де реальність змішується з міфами. Для тринадцяти підлітків, яких вибрали янголи, здається, немає нічого більш захоплюючого, але правда виявляється далеко не такою привабливою.

А що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу. Підліткам доведеться зіткнутися не лише з містичними загадками монастиря та янголами, але й зі своїми власними таємницями.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман, де кожен крок головних героїв зближує їх із розгадкою загадкового монастиря та призведе до відкриття таємниці, що може змінити їхнє життя.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Таємниця покинутого монастиря» Анна Каньтох у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Таємниця покинутого монастиря» Анна Каньтох

Ua-Book
Додати коментар