“Вітаємо в Аддамсвіллі” Франческа Заппія

"Вітаємо в Аддамсвіллі" Франческа ЗаппіяНазва: Вітаємо в Аддамсвіллі
Автор: Франческа Заппія
Рік видання 2021
Жанри: Книги для підлітків, Фентезі
ISBN: 9789669823885
Фрагмент

Про книгу “Вітаємо в Аддамсвіллі” Франческа Заппія

В книзі “Вітаємо в Аддамсвіллі” Франческа Заппія переносить читача до містечка, де загадкові пожежі спалюють не лише будинки, але й життя мешканців.

В цьому захоплюючому романі ми зустрінемо Зору Новак, дівчину зі сімейки, оточеної таємницями. Всі переконані, що вона винна у паліннях, але що, якщо насправді вона – остання надія міста у боротьбі зі зловісними істотами, що пожирають душі?

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши роман, який розкриє перед вами неймовірні таємниці, навчить вірити у надприродні явища та відправить вас у захоплюючий розслідунок, який обов’язково залишить вас на краю крісла.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Вітаємо в Аддамсвіллі” Франческа Заппія у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Вітаємо в Аддамсвіллі” Франческа Заппія

Ua-Book
Додати коментар