«Ворони» Меггі Стівотер

«Ворони» Меггі СтівотерНазва: Ворони
Автор: Меггі Стівотер
Рік видання 2023
Жанри: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Любовне фентезі, Книги для підлітків
ISBN: 978-617-7914-72-2
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Ворони» Меггі Стівотер

В книзі “Ворони” Меггі Стівотер розкриває світ, де майбутнє та загадкові провидіння переплітаються, а відмінності в статусі можуть визначити не лише соціальне становище, а й долю життя.

Всі роки Блу Сарджент стояла поруч із матір’ю-провидицею, спостерігаючи за майбутніми мерцями, але цього року її світ перевертається. З темряви з’являється хлопчик Ґензі, і вони розпочинають неймовірний розмову. Вона, що ніколи не бачила майбутніх мерців, тепер опиняється в самому центрі таємничого світу.

В книзі ви дізнаєтеся, як Блу, втягнута в магічний світ “Воріннів”, намагається уникнути взаємодії з Аґліонбі – групою елітних хлопців, відомих як “ворони”. Та головне, що вона тягне до Ґензі, хлопця із багатою родиною, який шукає в житті більше, ніж лише владу та багатство.

Але їхні відносини переплетаються з передбаченнями, а загадковий світ “Воронів” приховує багато небезпек та таємниць. Що чекає головних героїв в цьому захоплюючому світі, ви дізнаєтеся тільки, прочитавши цей захоплюючий роман. Вартість кохання та призначення розгадується крок за кроком, дозволяючи читачеві поринути в епічну історію, що заплутує та зачаровує.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ворони» Меггі Стівотер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ворони» Меггі Стівотер

Ua-Book
Додати коментар