«Джулія. 1984» Сандра Ньюман

«Джулія. 1984» Сандра НьюманНазва: Джулія. 1984
Автор: Сандра Ньюман
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Антиутопія
ISBN: 978-617-8362-29-4
Фрагмент

Про книгу «Джулія. 1984» Сандра Ньюман

Книга “Джулія. 1984” Сандра Ньюман — це захопливий роман про життя у світі абсолютного контролю та постійного нагляду, де кожен крок і кожен думка стежаться владою.

У Лондоні, столиці Злітної смуги Один, Джулія Вортінг працює механікинею в Міністерстві Правди, де вона вміло маніпулює правилами та знає, як вижити в світі, де навіть дихання не залишається непоміченим.

Однак її життя змінюється, коли вона зустрічає Вінстона Сміта, колегу з відділу записів, і ризикує все, підсовуючи йому записку. Вона розуміє, що більше не може бути в безпеці, і починається гра виживання, де на кону стоїть не лише її власне життя, а й майбутнє всієї системи контролю.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман, де кожен оберт може стати останнім, а кожна дія — вирішальною.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Джулія. 1984» Сандра Ньюман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Джулія. 1984» Сандра Ньюман

Ua-Book
Додати коментар