“Айфельгайм” Майкл Флінн

"Айфельгайм" Майкл ФліннНазва: Айфельгайм
Автор: Майкл Флінн
Жанри: Історична фантастика, Зарубіжна фантастика, Соціальна фантастика, Наукова фантастика, Фантастика
Фрагмент
 
 
 

Про книгу “Айфельгайм” Майкл Флінн

Книга “Айфельгайм” (оригінальна назва “Term Limits”) – це дебютний роман письменника Майкла Флінна, який був виданий в 1997 році. Це напружений трилер, який детально описує плани групи більш-менш орієнтованих на патріотичність людей, які вирішили взяти владу в свої руки, щоб боротися з корупцією в Вашингтоні.

Книга розповідає про те, як чотири видатних політики – два демократи та два республіканці – були вбиті в одну ніч, використовуючи складний план, який не залишив жодного сліду. Весь світ стоїть на вухах, а FBI і Secret Service починають розслідування.

Проте, головним героєм книги стає Майк Наш, екс-морпех і спеціаліст з бойових мистецтв, який стає ключовою фігурою у розслідуванні. Він дізнається про плани самопроголошеної групи патріотів, які вирішили прийняти закон у свої руки та очистити Вашингтон від корумпованих політиків. Майк усвідомлює, що ці люди мають велику підтримку у народі, тому він змушений зіграти небезпечну гру, щоб запобігти подальшим вбивствам та катастрофі.

Книга “Айфельгайм” – це динамічний трилер, який включає в себе багато елементів політики, інтриг та бойових дій. Автор вдало поєднує реалістичність з фантазією, створюючи непередбачуваний сюжет та захоплюючі персонажів.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Айфельгайм” Майкл Флінн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Айфельгайм” Майкл Флінн

Ua-Book
Додати коментар