«Екстремофіл» Алан Кервін

«Екстремофіл» Алан КервінНазва: Екстремофіл
Автор: Алан Кервін
Рік видання: 2023
Жанри: Наукова фантастика
Читати книгу
 
 

Про книгу «Екстремофіл» Алан Кервін

В книзі “Екстремофіл” Алана Кервіна розгортається захоплива сага про світ майбутнього, де кардинальні зміни у владі призвели до несподіваних подій та непередбачуваних викликів.

Глобальна Рада Корпорацій бере на себе відповідальність за благополуччя всього людства, але не всі погоджуються з новим порядком речей. Жителі Долини, відмовившись від переселення, опиняються в скрутному становищі, змушені жити у ізоляції через спалах вірусу.

Група сміливих містян вирішує порушити блокаду, збивши вантажне судно, щоб прорвати її. Проте їхні пригоди не закінчуються лише цим – по дорозі вони натрапляють на незвичайний ТРОФЕЙ, який приховує в собі неймовірні секрети, виявляючи йому надзвичайне значення.

А що саме приховує цей незвичайний ТРОФЕЙ, яка таємниця за ним стоїть та які випробування чекають на цю групу сміливців? В книзі “Екстремофіл” вас чекає захоплива мандрівка у світі викликів та відкриттів, залишаючи вас в напрузі, прагнучи дізнатися більше про цей захоплюючий світ.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Екстремофіл» Алан Кервін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Екстремофіл» Алан Кервін

Ua-Book
Додати коментар