“Звихнутий час” Філіп К. Дік

"Звихнутий час" Філіп К. ДікНазва: Звихнутий час
Автор: Філіп К. Дік
Рік видання 2022
Жанри: Зарубіжна фантастика, Наукова фантастика, Соціальна фантастика, Фантастика
ISBN: 9786177438372
Фрагмент
 

Про книгу “Звихнутий час” Філіп К. Дік

У провінційному містечку Реґл Ґамм знаний як непереможний учасник конкурсу головоломок, який завжди знаходить правильні відповіді. Але коли він починає помічати, що щось не так з його реальністю, що люди поводяться дивно, а речі видаються штучними, він розуміє, що потрібно дізнатися правду. Але як йому це зробити, коли кожен його крок контролює невидима сила? Реґл знає, що щось відбувається, і що це пов’язано з війною між Землею та колоністами на Місяці.

У захопливій науково-фантастичній книзі “Звихнутий час” Філіп К. Дік розповідає історію Реґла Ґамма, який занурюється в таємничий світ зі стороннім контролем, щоб розкрити правду про війну та її наслідки. Він ризикує своїм життям, щоб відшукати правду та змінити реальність. У цій книзі авторка описує жорстоку реальність війни, її наслідки та сильний вплив, який вона має на людське життя.

Книга “Звихнутий час” – це багатогранна історія, яка поєднує в собі наукову фантастику, драму та елементи трилера. Вона захоплює своїм сюжетом, складними головоломками та несподіваними поворотами сюжету. Це книга, яка змушує задуматися про те, що може статися, якщо війна виросте з-під контролю, та як вона може змінити життя людей.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Звихнутий час” Філіп К. Дік у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Звихнутий час” Філіп К. Дік

Ua-Book
Додати коментар