«Двері у Літо» Роберт Гайнлайн

«Двері у Літо» Роберт ГайнлайнНазва: Двері у Літо
Автор: Роберт Гайнлайн
Рік видання 2024
Жанри: Фантастика, Зарубіжна фантастика
ISBN: 978-617-15-0505-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Двері у Літо» Роберт Гайнлайн

В книзі “Двері у Літо” Роберт Гайнлайн вируште в захопливий науково-фантастичний світ інженера Дена Девіса, чий геніальний винахід має відкрити йому двері до успіху та визнання. Однак, коли близькі люди виявляються небезпечнішими за техніку, він опиняється в самому серці загадкового Літа.

Інтрига та зрада переплітаються в цій книзі, де винахідливість інженера та його бажання повернутися до світу, який він знає, стають основою захоплюючого сюжету. Читач відчує, як Ден Девіс рухається через двері невідомого, чиї таємниці розкриваються лише під час захопливих пригод.

Чи зможе Ден вибратися з цього небезпечного Літа та врятувати тих, кого він любить? “Двері у Літо” – це захоплива історія про відданість, винахідливість та пригоди, яка залишить вас в невпевненості до останньої сторінки. Що саме трапиться з головним героєм, Деном Девісом, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захопливий науково-фантастичний роман. В книзі “Двері у Літо” приховані таємниці, що чекають на своє відкриття, а ваша подорож лише починається.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Двері у Літо» Роберт Гайнлайн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Двері у Літо» Роберт Гайнлайн

Ua-Book
Додати коментар