«Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей Сапковський

«Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей СапковськийНазва: Відьмак. Хрещення вогнем
Автор: Анджей Сапковський
Рік видання 2014
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Відьмак
ISBN: 978-617-12-1789-8, 978-617-12-1488-0, 978-83-7578-067-3, 9786171217881
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей Сапковський

Поки світ магів оговтується після катастрофи на Танедді, а королівства людей та ельфів готуються розпочати нову війну, відьмак Ґеральт, ледве одужавши від ран у Брокілоні, вирушає на порятунок Цірі. Однак де її шукати, якщо Вежа Чайки зруйнована вщент, а у снах про названу дочку відьмак бачить зовсім не те, що переповідають про її долю? Мандруючи в компанії поета Любистка, напівдріади Мільви, нільфгардця Кагіра та п’ятсотлітнього вампіра Реґіса Ґеральт зрозуміє: він не може більше миритися з ріками крові, що проливаються навкруги. Люди і ельфи тепер лютіші за створінь, з якими його навчено битись. Пройти хрещення вогнем і врятувати тільки Цірі відьмаку вже не досить…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей Сапковський у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Цитати з книги «Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей Сапковський

Чёрт знает, чем всё кончится, но хорошо, что хоть начинается.

Мой колоссальный недостаток — в неизбывной доброте. Я прямо-таки не могу не творить добро. Однако я — краснолюд разумный и рассудительный и знаю, что быть добрым ко всем невозможно. Если я попробую быть добрым ко всему миру и всем населяющим его существам, то это будет то же самое, что капля пресной воды в соленом море, другими словами — напрасные усилия. Поэтому я решил творить добро конкретное, такое, которое не идет впустую. Я добр к себе и своему непосредственному окружению.

— Ну и компашка мне досталась, — проговорил Геральт, покачав головой. — Братья по оружию! Дружина героев! Прямо садись и плачь! Виршеплет с лютней. Дикие мордастые полудриады-полубабы. Вампир, которому пять тысяч сто с хвостиком месяцев, и чертов нильфгаардец, упорно твердящий, что он не нильфгаардец.

— А во главе дружины ведьмак, страдающий угрызениями совести, бессилием и невозможностью принимать решения, — спокойно докончил Регис. — Нет, предлагаю двигаться инкогнито, чтобы не вызывать сенсаций.

— И смеха, — добавила Мильва.

Говорят, конь никогда не наступит на лежащего человека…

Не уверен, что каждый конь об этом слышал!

Скачати безкоштовно книгу українською «Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей Сапковський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Відьмак. Хрещення вогнем» Анджей Сапковський

Ua-Book
Додати коментар