«Темніший колір магії» Вікторія Шваб

«Темніший колір магії» Вікторія ШвабНазва: Темніший колір магії
Автор: Вікторія Шваб
Рік видання 2023
Жанри: Фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 978-617-7914-76-0
Фрагмент

Про книгу «Темніший колір магії» Вікторія Шваб

Книга “Темніший колір магії” Вікторії Шваб – це захоплива історія про пригоди Келла, останнього чаклуна роду Антарі, який володіє унікальною здатністю подорожувати між паралельними Лондонами.

Червоний Лондон, де Келл зростався, завжди мав для нього особливе значення. Але тепер світи, між якими він подорожує, стають небезпечними, а загрози та зради підстерігають його на кожному кроці.

Келл – посол королівської родини Червоного Лондона, але він також займається контрабандою, допомагаючи тим, хто потребує пересуватися між світами, за винагороду. Це небезпечне заняття приховується від королівського суспільства, але тепер Келлу доведеться зіткнутися з наслідками своїх вчинків.

Читачі відчувають напругу та магію, які наповнюють сторінки цієї книги. Але що чекає Келла далі? Яку важливу роль він візьме у світі, де навіть виживання – неспроста завдання?

Дізнайтеся більше про захопливі пригоди Келла і його пошуки справжнього значення домівки у книзі “Темніший колір магії” Вікторії Шваб.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Темніший колір магії» Вікторія Шваб у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Темніший колір магії» Вікторія Шваб

Ua-Book
Додати коментар