«Блиск. Книга 1» Рейвен Кеннеді

«Блиск. Книга 1» Рейвен КеннедіНазва: Блиск. Книга 1
Автор: Рейвен Кеннеді
Рік видання 2023
Жанри: Любовне фентезі, Зарубіжне фентезі, Еротичне фентезі
ISBN: 978-617-15-0398-4
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Блиск. Книга 1» Рейвен Кеннеді

В книзі “Блиск. Книга 1” ви зануритесь у світ власних долень та демонів, де кожен дотик короля Мідаса перетворює звичайне в золото. Однак серце Аурін, подароване в подяку, залишається в клітці, позолоченій, але все ще в’язниці. Яка таємниця прихована за блискучою фасадом, і що відбудеться, коли вона вперше зустріне реальний світ?

Це не тільки історія короля Мідаса, це історія самої Аурін — жінки, що вирушає на пошуки себе, прокладаючи шлях через ворогів та власні демони. “Блиск” обіцяє не тільки підкорити вас своїм загадковим сюжетом, але й відкрити світ внутрішніх битв та знаходження власної сутності.

А докладніше ви дізнаєтеся про таємниці і випробування головної героїні, прочитавши цей роман. Спробуйте вгамувати свою цікавість, і ви дізнаєтеся, що саме трапиться з Аурін, тільки коли зануритеся у світ “Блиску”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Блиск. Книга 1» Рейвен Кеннеді у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Блиск. Книга 1» Рейвен Кеннеді

Ua-Book
Додати коментар