«Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннелл

«Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннеллНазва: Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане
Автор: Кейм МакДоннелл
Рік видання 2023
Жанри: Містика, Детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 9786175481615
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннелл

В книзі “Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане” Кейм МакДоннел вас чекає захоплююча подорож у світ загадок та несподіваних поворотів. Градус напруженості у Дубліні досягає свого піку, але головний герой, Пол Малкрон, знає, що це лише початок.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий детектив. Полу доведеться стикнутися зі своїми власними турботами та змагатися з тим, що назавжди може змінити його життя. Коли загадкова організація виступає на сцену з власними планами, вирує хвилююча битва за правду і виживання.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман, де історія Пола Малкрона переплітається з загадковими зникненнями, загрозами та сутичками, що змусять його зіткнутися зі своїм минулим і вирішити, на чиєму боці він перебуватиме у світі, де межа між справедливістю та законом розмивається.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннелл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннелл

Ua-Book
Додати коментар