«Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль Дабос

«Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль ДабосНазва: Викрадені з Місяцесяйва
Автор: Крістелль Дабос
Рік видання 2023
Жанри: Фентезі, Книги для підлітків
ISBN: 9786171701434
Фрагмент

Про книгу «Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль Дабос

У книзі “Викрадені з Місяцесяйва” Крістелль Дабос вируште в захопливу подорож разом з Офелією, яка опинилася у вирі небезпеки, навіть після того, як вона вважала себе в безпеці. Щойно призначена чтицею при дворі Фарука, вона змушена стати на передову в розслідуванні та виявленні таємниці, яка загрожує не лише її життю, а й життю тих, кого вона кохає.

Інтриги, погрози та непередбачувані повороти сюжету зроблять цю книгу захопливим читанням для тих, хто любить відчуття нервової напруги та викликів, що чекають на кожній сторінці. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Викрадені з Місяцесяйва” від Крістелль Дабос.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль Дабос у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль Дабос

Ua-Book
Додати коментар