«Маніпулянтка» Іван Франко

«Маніпулянтка» Іван ФранкоНазва: Маніпулянтка
Автор: Іван Франко
Рік видання 2024
Жанри: Українська класика
ISBN: 9786171701137
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Маніпулянтка» Іван Франко

В книзі “Маніпулянтка” Івана Франка вирує магія слів, переплітаючи сучасні реалії та вічні проблеми жіночості. Автор, несподівано для свого часу, вдало доводить, що чоловік може вразити «жіночі» теми, зробивши їх актуальними та важливими.

У “Маніпулянтці” розкривається весь спектр життєвих викликів, з якими стикаються сучасні жінки. Від сексуального рабства та проституції до війни і посттравматичного синдрому. Іван Франко вміло міксує теорію та практику брехні, розкриває кризу традиційного подружжя та патріархальної моралі.

Головне в цій захоплюючій книзі – це образ сильної, пристрасної, харизматичної жінки, що змагається за своє щастя, свободу і незалежність, навіть ціною життя. Кожна сторінка “Маніпулянтки” пропонує читачеві динамічну подорож, де кримінальні злочини та слідство переплітаються з викликами сучасного життя.

І що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захопливий роман. “Маніпулянтка” – це не лише книга, це глибока історія, яка залишає слід в серці читача, заохочуючи задуматися про те, що справжня сила та емансипація починаються всередині кожної жінки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Маніпулянтка» Іван Франко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Маніпулянтка» Іван Франко

Ua-Book
Додати коментар