«Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти» Ірина Вільде

«Метелики на шпильках. Б'є восьма. Повнолітні діти» Ірина ВільдеНазва: Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти
Автор: Ірина Вільде
Рік видання 2023
Жанри: Українська класика
ISBN: 9786178257255
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти» Ірина Вільде

Книга “Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти” Ірини Вільде – це захоплююча подорож у світ складних виборів і внутрішніх побуттєвих конфліктів, які випадають на долю головної героїні. У цьому романі дівчинка, вишивана метеликами на шпильках, виявляється втягнутою у вихідну епоху ХХ століття, де правила гри міняються на її очах.

Зміна епохи ставить під сумнів патріархальні норми, які вимагають, щоб дівчинка була прикрасою і розвагою для інших. Але головна героїня відмовляється від цього шляху та вирушає у свою власну подорож самоствердження.

Читачі, які обратимуть цей роман, дізнаються, як головна героїня протистоїть загальноприйнятим стереотипам і шукає свою ідентичність в світі, що раптово змінюється. А що саме трапиться з нею в цьому складному подорожньому шляху, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу.

Миттєво вас поглине глибока історія, яка розкриє перед вами складність дорослого світу, де кожен вибір має свою ціну. А докладніше ви дізнаєтесь, як головна героїня рятує свою внутрішню свободу та самовизначеність у світі, де моральність і цінності розбігаються.

Не пропустіть можливість зануритися в цей захоплюючий світ та відкрити разом з героїнею нові горизонти. Книга “Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти” – це історія про відвагу та самовираження, яка залишить вас задуманими.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти» Ірина Вільде у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Метелики на шпильках. Б’є восьма. Повнолітні діти» Ірина Вільде

Ua-Book
Додати коментар