«Єврейські історії. Сповідь стукача» Анатолій Дімаров

«Єврейські історії. Сповідь стукача» Анатолій ДімаровНазва: Єврейські історії. Сповідь стукача
Автор: Анатолій Дімаров
Рік видання 2023
Жанри: Українська класика
ISBN: 9786175513620
Фрагмент
 

Про книгу «Єврейські історії. Сповідь стукача» Анатолій Дімаров

Анатолій Дімаров – видатний український письменник-прозаїк, якому притаманний глибокий погляд на історію свого народу. Він є лауреатом Державної премії України імені Тараса Шевченка за другий том роману «Біль і гнів», а його твори розкривають сторінки складного періоду примусової колективізації, голодомору 1932-1933 років та масових репресій в Україні.

Одним з його значущих творів є серія повістей «Єврейські історії. Сповідь стукача», яка простежує морально-етичні проблеми життя українців у роки радянського режиму. Ці повісті вражають колоритною та живою мовою, а їх захоплюючий сюжет поглинає читача у світ повсякденних турбот героїв, які готові відстоювати свої життєві переконання.

Однак ключовою темою творів, таких як «Діти. Південна Одіссея», «Пам’ять», «Симон-різник», є переслідування та знищення євреїв під час Другої світової війни. У повісті «Південна Одіссея» розповідається історія двох дітей, які разом з матір’ю і бабусею втікають із Одеси у червні 1941 року. Вони залишають місто в вагоні для перевезення худоби, коли німецькі війська наближаються до його меж.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Єврейські історії. Сповідь стукача» Анатолій Дімаров у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Єврейські історії. Сповідь стукача» Анатолій Дімаров

Ua-Book
Додати коментар