«Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені» Евгенія Подобна

«Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені» Евгенія ПодобнаНазва: Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені
Автор: Евгенія Подобна
Рік видання 2023
Жанри: Книги про війну, Військова справа, Документальна література
ISBN: 978-617-551-247-0
Фрагмент
 

Про книгу «Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені» Евгенія Подобна

Книга “Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені” авторства Євгенія Подобна — це глибокий і вражаючий звіт про трагедію, яка стала новою реальністю для України. Це історії героїзму і жорстокості, відчай і надії, мирного життя, яке раптово перетворилося на війну.

Книга переносить нас у серце подій, які розгортаються у Бучі та Ірпені — містах, які стали ареною війни. Автор детально розповідає про той момент, коли Україна прокинулася від звуків вибухів і відчула наближення російської техніки. Він описує страх, хаос і руйнування, які стали новою реальністю для мешканців цих міст.

Проте серед цієї трагедії, автор привертає увагу до неймовірного героїзму та солідарності людей. Військові, медики, рятувальники, бійці тероборони та прості містяни — всі вони виявили велику сміливість і силу, допомагаючи, захищаючи, рятувавши та евакуйовуючи. Їхні історії стають витоками надії та великого визнання.

Автор освітлює драматичні події окупації та боїв за Бучу та Ірпінь, пропонуючи читачеві унікальну можливість побачити цю війну очима тих, хто переживав її на власній шкірі. Він розкриває болючі деталі, витягає на поверхню трагічні моменти та реальність життя на передовій.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені» Евгенія Подобна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Міста живих, міста мертвих. Історії з війни у Бучі та Ірпені» Евгенія Подобна

Ua-Book
Додати коментар