«Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія Царенко

«Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія ЦаренкоНазва: Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити
Автор: Наталія Царенко
Рік видання 2021
Жанри: Дитяча психологія, Сімейна психологія, Виховання дітей
ISBN: 978-966-429-718-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія Царенко

Книга «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталії Царенко є цікавим підручником для батьків, які бажають виховати здорових і гармонійних дітей. Автор зосереджується на проблемах, які виникають в сучасній сім’ї, та надає практичні поради, як їх вирішити.

Книга складається з декількох розділів, в яких автор обговорює такі теми, як роль батьків у житті дітей, основні принципи виховання, методи, які варто використовувати і які варто уникати, взаємодія батьків і дітей, проблеми поведінки, здоров’я та ін.

Наталія Царенко пропонує свій власний підхід до виховання дітей, який базується на принципах поваги, любові, толерантності і взаєморозуміння. Автор наголошує на тому, що кожна дитина є унікальною і потребує індивідуального підходу, і тому не існує універсальної формули виховання.

Одна з ключових ідей книги полягає в тому, що батьки повинні змінити своє ставлення до виховання дітей, зосередившись на їх розвитку і потребах, а не на власних очікуваннях і стереотипах. Автор наголошує на тому, що кожен батьківський похід має бути направлений на те, щоб зробити дитину щасливою та успішною, а не задовольнити бажання батьків.
На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія Царенко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Як ми псуємо наших дітей і як припинити це робити» Наталія Царенко

Ua-Book
Додати коментар