«Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. Гібсон

«Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. ГібсонНазва: Дорослі діти емоційно незрілих батьків
Автор: Ліндсі К. Гібсон
Рік видання 2021
Жанри: Сімейна психологія
Фрагмент
 
 

Про книгу «Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. Гібсон

У своїй революційній книзі психолог Ліндсі Гібсон докладно розглядає деструктивний характер взаємин із емоційно незрілими батьками. Ви побачите» як такі батьки створюють відчуття покинутості, і дізнаєтеся, як можна впоратися з болем і збентеженням, коріння яких іде у ваше дитинство. Ви знову знайдете себе і навчитеся контролювати свою реакцію на поведінку батьків. Нарешті, ви дізнаєтеся, як будувати нові позитивні взаємини, які зроблять ваше життя більш щасливим та наповненим.

Почуття провини через відсутність відчуття щастя.
Я з особливою теплотою ставлюся до таких людей, як Софі: їм вдалося добре організувати своє життя, тож оточуючим здається, що вони взагалі не мають проблем. Більше того, їхня здатність виконувати, що потрібно, заважає їм сприймати власний біль серйозно. «У мене все є, – можуть сказати вони. — На моєму місці будь-який був би щасливий. Чому ж мені так сумно?» Цей стан замішання характерний для людей, чиї фізичні потреби в дитинстві задовольнялися, тоді як емоційні залишалися незадоволеними.

Такі люди, як Софі, часто відчувають провину за те, що скаржаться. І чоловіки, і жінки перераховують те, за що їм слід бути вдячними, ніби їхнє життя – це завдання на додавання і позитивна сума означає, що все в повному порядку. Але їм ніяк не вдається позбутися відчуття, що вони, по суті, зовсім одні, а той рівень емоційної близькості, якого вони прагнуть, залишається недосяжним у їхніх найближчих відносинах.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. Гібсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. Гібсон

Ua-Book
Додати коментар