“Pussyпедія. Найцікавіше — всередині” Зої Мендельсон

"Pussyпедія. Найцікавіше — всередині"Зої МендельсонНазва: Pussyпедія. Найцікавіше — всередині
Автор: Зої Мендельсон
Рік видання 2022
Жанри: Зарубіжна психологія, Психотерапія, Секс і Сімейна психологія, Сучасна проза, Психологія
ISBN: 978-617-12-9610-7
Фрагмент

Про книгу “Pussyпедія. Найцікавіше — всередині” Зої Мендельсон

Вона є в кожної жінки. У молодих дівчат та більш дорослих пані. Незалежно від кольору шкіри та соціального статусу. Її називають по-різному: інколи прямо, інколи завуальовано-евфемістично. Та, попри всі зміни, назви, форми та колір, вона залишається собою — такою малодослідженою, часто табуйованою вагіною.

Ця книжка, в межах однойменного сайту-проекту Pussypedia, містить аж 30 розділів, сповнених наукових фактів, особистих історій та розвінчань хибних припущень про вагіну. З чого вона складається і яким боком тут анус, де шукати клітор і точку G, вагінальна корона (а також міф про незайманість), невловимий оргазм та його види, мікробіом, бактеріальний вагіноз, дріжджі та інші наслідки незахищеного сексу, інтерсексуальна хірургія і міжнародний рух проти неї, інтимна пластика — ви будете здивовані тим, що приховує та на що вповні здатна ваша прекрасна вагіна.
королева-матка, яєчники та маткові труби
гормони, менструальний цикл та гендерні наративи від менархе до менопаузи
секс і мастурбація (коли це добре, а коли не дуже)
аборт і контрацепція (різновиди і фантомна побічна дія)
вагітність та вся правда про те, як вагіна переживає пологи

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Pussyпедія. Найцікавіше — всередині” Зої Мендельсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу “Pussyпедія. Найцікавіше — всередині” Зої Мендельсон

Ua-Book
Додати коментар