“Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні” Ольга Телипська

"Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні" Ольга ТелипськаНазва: Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні
Автор: Ольга Телипська
Рік видання 2022
Жанри: Публіцистика, Українська публіцистика, Історії з життя, Документальна література
ISBN: 978-617-551-182-4
Фрагмент

Про книгу “Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні” Ольга Телипська

“Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні” – книга, написана журналісткою та письменницею Ольгою Телипською. Книга розповідає про більше, ніж мільйон українців, які за останні роки втекли зі своїх домівок внаслідок війни на сході України.

У книзі авторка презентує історії різних біженців зі Сходу України, які залишили свої домівки через російську агресію в Донбасі. Книга розповідає про людей, які залишили свої домівки та родини, щоб захистити своє життя та життя своїх дітей від насильства та загрози.

У книзі представлено різні історії та долі біженців, які виявилися змушеними покинути свої домівки, родини та роботи. Вона розповідає про те, як вони пристосовуються до нових умов життя, про їхні страхи, надії та мрії. Крім того, авторка розглядає такі питання, як інтеграція біженців у новому місці проживання, їхнє здоров’я та освіта.

“Бігти не можна залишитися” – це дуже важлива книга, яка дає голос тим, хто залишився без дому та без країни, та нагадує про те, що війна не тільки знищує міста та села, але й руйнує життя багатьох людей. Книга стане корисною не тільки для українців, а й для всіх, хто зацікавлений у проблемах міграції та війни.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні” Ольга Телипська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Бігти не можна залишитися. Історії українських біженців у власній країні” Ольга Телипська

Ua-Book
Додати коментар