«Припини свої вигадки» Філіпп Бессон

«Припини свої вигадки» Філіпп БессонНазва: Припини свої вигадки
Автор: Філіпп Бессон
Рік видання 2024
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 978-617-8299-55-2
Фрагмент

Про книгу «Припини свої вигадки» Філіпп Бессон

Книга “Припини свої вигадки” Філіппа Бессона – це захоплива подорож у світ першого кохання і втрачених можливостей, де долі героїв переплітаються і розкриваються в унікальний спосіб.

Оповідач перехрещує свою дорослу долю зі спогадами про минуле, де молодість, любов і трагедія переплітаються в непередбачуваний клубок. Захоплююча історія кохання двох абсолютно різних особистостей, їхніх таємниць і зіткнень з власною ідентичністю.

Це не просто історія про кохання, а глибоке спостереження за складністю буття і боротьби зі своїми внутрішніми демонами. Повертаючись до минулого, автор розкриває перед нами важливі питання про природу істинного щастя і можливість бути собою в умовах суспільного тиску.

Чи зможуть герої знайти свій шлях до щастя та примирення із собою? А що саме трапиться з ними ви дізнаєтеся, прочитавши захоплюючий роман “Припини свої вигадки” Філіппа Бессона.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Припини свої вигадки» Філіпп Бессон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Припини свої вигадки» Філіпп Бессон

Ua-Book
Додати коментар