«Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда Раймс

«Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда РаймсНазва: Рік, коли я казала «ТАК»
Автор: Шонда Раймс
Рік видання 2024
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 9789664481240
Фрагмент

Про книгу «Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда Раймс

Книга “Рік, коли я казала «ТАК»” Шонди Раймс – це захоплива подорож у світ відважних рішень та неймовірних можливостей.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу, як відома сценаристка вирішила змінити своє життя, відповідаючи на всі виклики «так» протягом року. Вона щиро ділиться своїм досвідом боротьби зі страхом та невизначеністю, вчиться приймати рішення та цінувати кожен момент.

А що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки, прочитавши цю книгу, де кожна сторінка наповнена відвертістю та відвагою. Вона надихне вас на нові висоти та покаже, що можливо, коли ви готові сказати «так» своїм мріям та амбіціям.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда Раймс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда Раймс

Ua-Book
Додати коментар