«Від нервів» Володимир Ковцун

«Від нервів» Володимир КовцунНазва: Від нервів
Автор: Володимир Ковцун
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Біографії і Мемуари
ISBN: 978-617-8323-05-9
Фрагмент

Про книгу «Від нервів» Володимир Ковцун

Книга “Від нервів” Володимира Ковцуна – це справжнє джерело гумору та позитивних емоцій. Під псевдонімом Владзьо він став відомим як король монологів, а його жарти вважаються дотепними та влучними.

На сторінках цієї книги ви знайдете історії про село, любов, сім’ю і багато іншого. Кожна з них надихнута реальним життям, а гумор просто переповнює кожну сторінку.

Читаючи “Від нервів”, ви зануритесь в атмосферу українського життя, де кожна ситуація описана так яскраво, що змушує перегорнути кожну сторінку з нетерпінням. Ця книга – справжня знахідка для всіх, хто цінує сміх та позитивні емоції.

А докладніше ви дізнаєтесь, читаючи роман “Від нервів” Володимира Ковцуна. Після цієї книги ви точно будете жити на роки десять довше, адже вона наповнить ваші дні сміхом і радістю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Від нервів» Володимир Ковцун у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Від нервів» Володимир Ковцун

Ua-Book
Додати коментар